DIVING & SUPPORT

Kurs nurkowania Poznań
Kurs nurkowania Poznań
17 grudnia 2022

Nurkowy Kurs Basenowy na stopień "Pool Diver"

Kurs Pool Diver jest szkoleniem wprowadzającym w świat nurkowania, przekazującym elementarną wiedzę i dającym solidne podstawy i umiejętności zachowania się pod wodą. Celem szkolenia jest zrozumienie między innymi podstaw nurkowania, jak przygotować sprzęt przed nurkowaniem i jakie środki ostrożności zachować pod wodą dla własnego bezpieczeństwa.

 

Dla kogo szkolenie?

Szkolenie jest pierwszym, podstawowym etapem dla osób rozpoczynających przygodę z nurkowaniem i planują one aby w okresie letnim rozpocząć przygodę z Kursem Open Water Diver.

Szkolenia basenowe to również dobry wstęp aby uzyskać wiedzę na temat podstaw nurkowania przed wyjazdem do tropików. Kurs basenowy to również dobry sposób aby wyeliminować "zimową nudę" i robić coś ciekawego w zimne długie wieczory.

 

Program szkolenia obejmuje:

Zajęcia w basenie w głównej mierze mają na celu zwiększenie swobody poruszania się pod wodą, umiejętności poruszania się pod wodą ze sprzętem nurkowy, posługiwaniem się "jacketem nurkowym", oddychaniem pod wodą z automatu nurkowego oraz wiele ciekawych umiejętności poprawiających  bezpieczeństwo pod wodą.

 

Zajęcia są podzielone na dwie części:

  • 3 godzin zajęć teoretycznych
  • 3zajęcia po  2h basenowe zajęć pod wodą

 

Każdy z kursantów otrzyma materiały do nauki on-line oraz dostęp do testów nurkowych. Za pomoica testów samodzielnie będzie możan doskonalić swoją nurkową wiedzę teoretyczną.

 

Jeśli nadal masz wątpliwości – zadzwoń lub napisz z chęcią odpowiem na Twoje pytania :)

 

POWRÓT