DIVING & SUPPORT

Kurs nurkowania Poznań
Kurs nurkowania Poznań
20 grudnia 2021

Scuba Discovery

Być może rozważasz zakup vouchera Scuba Discovery dla kogoś bliskiego i zastanawiasz się o co w tym chodzi? Spieszę z odpowiedzią.

Scuba discovery jest to pierwsze zanurzenie pod wodę, które skierowane jest do osób ciekawskich, szukających wrażeń i kolekcjonujących doświadczenia, ale również tych, którzy zastanawiają się czy nurkowanie jest dla nich. Scuba discovery może być początkiem fantastycznej przygody, albo po prostu wspaniałym wspomnieniem, którym będzie można dzielić się z innymi.

 

Wiele firm posiada w swojej ofercie coś na kształt "Scuba Intro" jednak większość z nich w ramach tej usługi proponuje szybkie zejście i wyjście na wodach otwartych lub ewentualnie zanurzenie na basenie. W wielu przypadkach temat zamyka się w 30-60 minutach, w których Kursant nie za bardzo ma możliwość oswoić się z nowym warunkami, przez co ma też bardzo ograniczoną percepcję.

 

Co otrzymasz w ramach Scuba Discovery w D&S?

 

Doświadczenie  całą usługę realizujesz z doświadczonym instruktorem nurkowania. Moje uprawnienia sprawdzisz w zakładce - o mnie

 

Nurkowanie odbywa się na wodach otwartych –  wielu klientów pyta o możliwość nurkowania na basenie, no cóż – odradzam. Jedyne co tam zobaczysz to dwukolorowe płytki oraz kilku pływaków z innej niż zwykle perspektywy. Zdecydowanie polecam poczekać do wiosny/lata i zrealizować voucher w fantastycznych okolicznościach przyrody, a w Polsce również takie są – serio! Sprawdź to tutaj.

 

Czas – Scuba Discovery trwa ok. 2,5h. Długo? W porównaniu do konkurencji na pewno. Z czego to wynika? W ramach tej usługi dostajesz podstawowe szkolenie teoretyczne, w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa oraz dwa zejścia pod wodę. Pierwsze zejście zapoznawcze – ma na celu dać Ci czas na oswojenie się z nowym środowiskiem oraz na naukę obsługi sprzętu. Drugie zejście – po omówieniu pierwszych wrażeń schodzimy drugi raz i wyruszamy w krótką podwodną wycieczkę.

 

Indywidualne zajęcia – Scuba Discovery zawsze realizujemy w ramach usługi 1:1 (Instruktor-Kursant). Zapewniam 100% uwagi.

 

Bezpieczeństwo – oprócz doświadczonego instruktora i organizacji nurkowania tylko i wyłącznie w miejscu specjalnie do tego przygotowanym (z całym zapleczem), będziesz także zaopatrzony w sprzęt monitorujący tętno, bicie serca oraz w czujnik ciśnienia butli, co w czasie rzeczywistym pozwoli mi monitorować w/w parametry pod wodą.

 

Pamiątkowy dyplom, zdjęcia oraz film – na zakończenie otrzymasz ode mnie drukowany dyplom i kilka zdjęć na maila.

 

Gwarancja zniżki – jeśli w ciągu miesiąca od zakończenia Scuba Discovery zdecydujesz się na kurs, otrzymasz ode mnie zniżkę na jego rozpoczęcie.

Sam voucher drukujemy na twardym papierze i pakujemy w ozdobną kopertę.

 

Jeśli nadal masz wątpliwości – zadzwoń lub napisz z chęcią odpowiem na Twoje pytania :)

POWRÓT