DIVING & SUPPORT

Kurs nurkowania Poznań
Kurs nurkowania Poznań
10 listopada 2023

Vouchery na realizację marzeń

Szukasz prezentu, który na długo zapadnie obdarowanemu w pamięć? Chcesz kogoś zaskoczyć lub spełnić jego marzenia? A może to sobie chcesz sprawić wyjątkowy prezent? Jeśli odpowiedziałeś/łaś "tak" na jedno z powyższych pytań to dobrze trafiłeś/łaś! W mojej ofercie znajdziesz Vouchery podarunkowe, których realizacja dostarcza niesamowitych wrażeń! Nie ważne czy chodzi o 50te urodziny, imieniny, dzień Ojca, Dziecka czy Światowy Dzień Czekolady. Każda okazja jest wyjątkowa i należy ją wyjątkowo świętować! W mojej ofercie znajdziesz Vouchery na Scuba Intro (pierwsze zanurzenie w pełnym akwalungu), kursy na różnych poziomach zaawansowania, a także szkolenia specjalistyczne dla tych bardziej doświadczonych. Możesz również sam określić kwotę vouchera na realizację wybranych przez obdarowanego usług z mojej oferty.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej zadzwoń lub napisz, a ja chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i pomogę w doborze odpowiedniego rozwiązania.

 

Pamiętaj - najpiękniejsze w życiu jest kolekcjonowanie wrażeń, a nie rzeczy i być może to właśnie dzięki Tobie kolejna osoba będzie mogła się o tym przekonać! 

POWRÓT