Pierwszy wdech z automatu, obserwacja ryb i fauny, nauka zasad zachowania pod wodą – to dla ośmiolatków kolosalne przeżycie!

 

FLIPPER I - wspaniałe rozwiązanie dla dzieciaków, które ukończyły min. 8 lat. Kurs pozwala na zapoznanie z nurkowaniem w zestawie ABC i przygotowuje do przyszłych nurkowań w sprzęcie nurkowym. W jego ramach dzieci uczą się bezpieczeństwa pod wodą, a w tym przede wszystkim - wyrównywania ciśnienia oraz podstawowych znaków nurkowych. Kurs jest ustalany indywidualnie w zakresie ceny, czasu trwania i miejsca organizacji.

 

FLIPPER II - dla dzieciaków, które ukończyły 8 rok życia i od razu chciałyby spróbować nurkowań w pełnym sprzęcie proponuję ten właśnie kurs. Jest on rozszerzoną wersją Flippera I i pozwala na odbycie pierwszego nurkowania.

Cena kursu wynosi 390 pln*.

 

Po tym kursie młody adept nurkowania może rozpocząć kurs Junior Open Water Diver.

* - Cena kursu nie obejmuje opłat za wstęp na teren zbiorników wodnych, dojazdów na miejsce szkolenia, wyżywienia, ewentualnych noclegów kursantów oraz kosztów związanych z wystawieniem dokumentów międzynarodowych potwierdzających uzyskanie stopnia nurkowego.

Powrót

Kursy dla Dzieci i Młodzieży

JUNIOR OPEN WATER DIVER (JOWD) - w przypadku starszych dzieci (min. 10 lat) zachęcam do rozważenia JOWD. Szkolenie to obejmuje 3 zajęcia praktyczne ze sprzętem nurkowym pod wodą oraz nurkowania i ma nieco bardziej rozbudowaną część teoretyczną dzięki czemu zdobycie certyfikatu pozwala na zejścia do 10m (pod okiem instruktora). Kurs ten daje poczucie bycia pełnoprawnym nurkiem i jest wspaniałym wstępem do przygody z nurkowaniem.

Cena Kursu wynosi 1250 pln*

 

Kliknij i zobacz jak wygląda przebieg szkolenia na JOWD

 

IDA Basic Brevet - jeżeli interesuje Ciebie coś więcej niż Scuba Intro to zapraszam na "super 😁" podstawowy kurs nurkowy. Kurs jest przeznaczony dla młodzieży zainteresowanej rozpoczęciem nurkowania w łatwy i bezpieczny sposób w basenie lub w warunkach basenopodobnych (wysoka przejrzystość wody) oraz dodatkowym nurkowaniem w otwartej wodzie. Kursant pozostaje pod bezpośrednim nadzorem Instruktora. Minimalny wiek to 12 lat. Szkolenie obejmuje przygotowanie teoretyczne oraz 3 zajęcia praktyczne ze sprzętem i jedno nurkowanie. Szkolenie trwa jeden dzień. Pozwala na zdobycie pierwszych uprawnień do nurkowań pod nadzorem Instruktora do 5 m na wodach otwartych. Jest to bardzo dobry wstęp do kontynuowania przygody z nurkowaniem.

Cena Kursu wynosi 650 pln*.

 

Zobacz jak inni zdobywają swoje pierwsze umiejętności nurkowe "kliknij"

 

JUNIOR ADVANCED OPEN WATER DIVER (JAOWD) - jest przeznaczony dla tych, którzy ukończyli kurs Junior OWD, mają na koncie przynajmniej 12 lat i chcą kontynuować swoją przygodę z nurkowaniem - przy aprobacie Rodziców rzecz jasna. Praktyka jak zwykle poprzedzona jest teorią, a zakończona egzaminem, ale jest o co walczyć, bowiem pozytywne ukończenie kursu uprawnia do nurkowań na sprężonym powietrzu na całym świecie do głębokości aż 18 metrów! (pod nadzorem nurków P***, asystentów lub instruktorów nurkowania).

Sam kurs jest bardzo ciekawy i obejmuje szkolenie z nawigacji podwodnej, planowania nurkowania, ratownictwa nurkowego, podstawy nurkowania nocnego, podstawy przewodzenia grupie nurków.

 

Cena Kursu wynosi 1650 pln*

DIVING & SUPPORT

Kurs nurkowania Poznań