Powrót

Jeśli masz za sobą AOWD, odpowiednią ilość szkoleń specjalistycznych, nadal nie masz dość, a z każdym nurkowaniem chcesz więcej to dobrze trafiłeś/aś.

 

Poniżej przedstawiam ofertę dla prawdziwych pasjonatów:

 

MASTER DIVER (MD) - jest to pierwszy krok na drodze do profesjonalnego nurkowania. Uzyskanie certyfikatu MD wymaga opanowania szerokiej gamy umiejętności nurkowych oraz zdobycia doświadczenia w różnorodnych warunkach. Aby podejść do egzaminu musisz mieć ukończone przynajmniej 5 kursów specjalistycznych i mieć za sobą przynajmniej 50 zalogowanych nurkować na AOWD. Certyfikat IDA Master Diver potwierdza najwyższe umiejętności i doświadczenie nurkowe i jest uznawany na całym świecie jako wybitne osiągnięcie w nurkowaniu rekreacyjnym. Otwiera również drogę do zostania instruktorem nurkowania.

Cena kursu jest ustalana indywidualnie w zależności od ilości posiadanych przez kursanta specjalizacji.

 

IDA*** (T3) - jeśli to czytasz to prawdopodobnie postanowiłeś zostać instruktorem nurkowania, albo przynajmniej o tym myślisz. Zatem dobrze trafiłe/aś 😁

IDA *** / T3 to najwyższy stopień rekreacyjny i pierwszy krok na tzw. ścieżce zawodowej. Kurs dedykowany jest dla płetwonurków, którzy posiadają wysokie umiejętności, unikalną wiedzę i chcą nauczyć się pracy z ludźmi tj. zarządzanie nurkowaniami oraz dbanie o bezpieczeństwo uczestników na różnego typu wyjazdach nurkowych.

Zdobyte na kursie umiejętności i doświadczenie pozwalają na wykonywanie bezpiecznych nurkowań z wykorzystaniem powietrza jako czynnika oddechowego, oficjalne pomaganie instruktorom przy prowadzeniu kursów oraz profesjonalną organizację wyjazdów nurkowych w kraju i za granicą.

Kurs przygotowuje do rozpoczęcia pracy w bazach nurkowych na całym świecie.

DIVING & SUPPORT

Kurs nurkowania Poznań